Hakkımızda

Kök Punch Saç Ekim Malzemeleri; Türkiye genelinde cerrahi aletler ve saç ekim malzemeleri ürünlerinin üretim, teknik destek ve satış hizmetini sunmaktadır.

Hakkımızda

Saç Ekim Malzemeleri

Kök Punch Tıbbi Cihazlar ; Cerrahi Motor & Endovizyon Görüntüleme Sistemlerini marka bağımsız teknik destek ve satış hizmetini sunmaktadır. Firmamız 15 yıllık tecrübeye sahip profesyonel ekiple hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm ürünler için iletişim bölümünden bize ulaşın.

VİZYONUMUZ

İhtiyaçlarınızı takip ederek, modern çağın yüksek standartlarındaki ürünlerimizi, insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti temelini esas alarak, uluslararası kalite standartlarında çözüm ortaklığı sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri yüksek kalitede sunmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Yerli ameliyathane ve klinik muayene lambalarında sektör devi olmak.

Marka bağımsız medikal & cerrahi motor cihazları tamirinde sektör devi olmak.

MİSYONUMUZ

Kök Punch Tıbbi Cihazlar olarak 30 yıllık sağlık tecrübemizi değerli sağlık kuruluşlarına aktarmak için yer aramaktayız, yerli üretim gelişen teknoloji hizmetlerimiz ile çözüm ortağınız olmaktayız. Saç ekim klinikleri başta olmak üzere hastane ve tıp merkezi kuruluşların tıbbi cihaz satış hizmeti ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp